Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztaty Jesteś Cudem w BYDGOSZCZY

14 stycznia @ 11:00 - 19:00 CET

270PLN
CENA BILETU: 270 złotych
CENA BILETU  dla tych co uczestniczyli już w online kursie JESTEŚ CUDEM – 200 złotych
DATA: 14 stycznia
GODZINY WARSZTATÓW 11.00 – 19.00   z przerwą lunchowo-obiadową od 14.30 – 15.30 (warsztat jest bez cateringu z jedzeniem ale zawiera kawę, herbatę i wodę)
ADRES:  ul.  Tamka 2, 85-102 Bydgoszcz HOTEL PRZYSTAŃ BYDGOSZCZ,

By zakupić bilet  należy dokonać wpłaty  na konto z dopiskiem WARSZTAT BYDGOSZCZ na: Ewelina Stepnicka, mBank 82114020040000360275029968, Wysoki Stoczek 15/9 15-754 Białystok

 Program warsztatów opierać się będzie na filarach mojego kursu online JESTEŚ CUDEM.

Warsztaty będą połączeniem wykładu z ćwiczeniami. Ćwiczenia będą pracą indywidualną i wchodzeniem w głąb siebie  ale i również interaktywną pracą w grupie.

Dla wszystkich tych, którzy nie byli jeszcze uczestnikami kursu online chciałabym z serca sprezentować za darmo część elektroniczną kursu JESTEŚ CUDEM. Jest to dożywotni dostęp do platformy kursu, kóra zawiera 4 tygodniowy program złożony z 24 lekcji wideo i 24 lekcji PDF. Kurs ten pomoże nie tylko utrwalić Wam jeszcze bardziej to co odkryjemy wspólnie na warsztatach, ale również wyrobić w sobie mięsień systematyczności, stawiania się dla siebie, słuchania głosu duszy no i życia w zgodzie z głosem duszy.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na estepnicka@gmail.com

Na warsztacie będziemy wspólnie odkrywać 4 przestrzenie:

  • ODŁUPYWANIE

Jest to przestrzeń, w której będziemy się pozbywać wszystkiego co nie jest Nasze. Każda ściana przekonań, która oddziela Nas od Naszej prawdziwej natury będzie odłupywana. Ta przestrzeń to  rozpoznanie wszystkiego co nie należy do Nas, to proces  samoświadomości i samorozpoznania. Krok po kroku odkryjemy  jak wiele uwarunkowań przez lata trzymało Nas w piwnicy życia wmawiając Nam, że to Nasz dom.

  • ODKRYWANIE

Będziemy uczyć się zatrzymywać i wsłuchiwać w głos naszej duszy. Przestrzeń zatrzymania i wyciszenia pomaga nam dostrzec jeszcze głębiej to, że w Twoim sercu naprawdę skywa się Nasza prawidziwa natura, którą latami zaniedbywaliśmy. Przestrzeń zatrzymania pomaga nam usłyszeć szept  duszy i poczuć łaskotanie jej kreacji. To przestrzeń „pakowania się i przygotowywania do przeprwadzki”. Gdy wreszcie zrozumiemy co nie jest Nasze o wiele łatwiej będzie nam usłyszeć to co NASZE jest.

  • INTEGRACJA

Jest to przestrzeń powrotu do domu, do własnej prawdy. To zarówno burzliwy jak i pełen kreacji proces. Będziemy uczyć lęk jak żyć z miłością i doprowadzić umysł do porozumienia z duszą. Proces ten pozwala nam odkryć  jak wielobarwna i wielowymiarowa jest Nasza istota i uczyć się jak to wszystko ze sobą zintegrować.

  • AKCJA

To jest ta przestrzeń, gdzie wiedza i świadomość przeradzają się w praktykę. Uczymy się jak zmienić stare schematy na nowe, spędzać więcej  czasu ze sobą a raczej swoją duszą, jak STAWIć SIĘ do życia i do swojej prawdy. Ja tą przestrzeń nazywam „JAK BYĆ MNICHEM W NOWYM JORKU”

Z miłością, Ewelina Stępnicka

Szczegóły

Data:
14 stycznia
Czas:
11:00 - 19:00
Koszt:
270PLN

Miejsce

HOTEL PRZYSTAŃ BYDGOSZCZ, ul. Tamka 2
Tamka 2
Bydgoszcz, Polska
+ Google Map